Forum faktorii handlowej Dominium Deis

Faktoria Handlowa Dominium Deis


#1 2009-03-10 11:53:30

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

NE, a faktoria

Jak już wszyscy zapewne wiecie szykuje się nowa era i wyłączenie serwera gry na dłużej, bo aż do wakacji. Rozmawiałam z Kerionem, jeśli pomogę (ew wszyscy pomożemy) przy tworzeniu luny to na początek ery można liczyć, że dostalibyśmy coś na kształt gildii. Ja jestem zdecydowana - nie wiem czy będę grać Necrii, ale z pewnością będę kontynuować historię Faktorii.

Chciała bym aby każdy z was, kto udzielał się w mniejszym bądź większym stopniu został uhonorowany choć w skromny sposób przez uwzględnienie w historii FH, którą trzeba będzie napisać od nowa, bądź uzupełnić. Wszystko w zasadzie zależy od tego jak duży przeskok w czasie zostanie zastosowany i czy na forum będzie faktycznie toczyć się fabuła, w którą jak zwykle będzie można się wcisnąć.

Jeśli ktoś ma jakieś specjalne życzenia, sugestie itp a konto roli jego postaci w FH proszę pisać najlepiej na pw, ale jeśli wolicie możemy wspólnie usiąść do tego. Zastrzegam sobie, że zawsze coś może być trochę naciągane, nie zgodne do końca z prawdą, ale pewnie dopiero w praniu wyjdzie na ile mi się udało odzwierciedlić wasze zasługi i nastawienie. W końcu ja sama nie wiem wszystkiego, mogę zgadywać.

Przechodząc do meritum - możemy albo wszystko zostawić swojemu losowi, albo skończyć to co zaczęliśmy. Te pomysły są naprawdę świetne, na wiele z nich są już pozwolenia. Możemy skupić się tutaj na forum i przy okazji toczyć fabułę, która przy dobrych wiatrach będzie miała przełożenie na nową erę i niemalże na żywo pisać historię, albo mogę spytać się czy nie można na forum głównym oddzielić nam kawałka terenu.

Bardzo mnie ciekawi jak wy to wszystko widzicie, czego chcecie, czego oczekujecie, ale także czy ktoś z was chce pomóc w rozwinięciu faktorii by byla taka jak być powinna od samego początku oraz czy ktoś będzie chciał kontynuować swoją przygodę w jej szeregach.

Offline

 

#2 2009-03-10 12:06:34

Arghal

Faktorianin

Zarejestrowany: 2009-02-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: NE, a faktoria

hmmm cóż ja w nowej erze bede inną postacią i raczej nie będe członkiem faktorii ale... jako że nasza dobra faktoria nie zawsze miała samych przyjaciół, miała także wrógów i także miała swoje za uszami to zapewne wiele razy będzie potrzebowała usunąć kłopotliwych i ciężkich osobników. Tutaj wchodzę ja i moja postać zabócja planuję zrobić prawdziwego zabójcę jeszcze lepszego niż Baraqel w pożniejszym etapie więc jeżeli o mnie chodzi to zawsze będzie tam jakaś pomoc dla faktorii

Offline

 

#3 2009-03-10 12:09:19

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: NE, a faktoria

Przede wszystkim pytanie - nie kto będzie kim grał, ale czy znajdzie się ktoś kto pomoże dokończyć to wszystko i pomoże wprowadzić aby było grywalne oraz gdzie będzie wam wygodniej pracować - tu czy na forum gry.

Offline

 

#4 2009-03-10 14:50:09

eld

Faktorianin

9157095
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 24
Punktów :   
ID: 1285
Rasa: krasnolud
Profesja: kowal, nekromanta
Ranga w klanie: kowal

Re: NE, a faktoria

Ja mogą pomóc ale tak naprawdę to dopiero po kwietniu bo będę miał luz, a tak to tylko sporadycznie

Offline

 

#5 2009-03-11 14:59:22

Selene

Faktorianin

7777207
Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 26
Punktów :   
ID: 780
Rasa: Ferray
Profesja: PianistkaŚpiewaczkaFlorystka
WWW

Re: NE, a faktoria

Do tworzenia fabuły zawsze jestem chętna i jeśli o postać chodzi - w nowej erze nie planuję jej zmieniać, także najpewniej w nowej erze znów spotkacie Selene. To w sumie zależy wszystko od tego, czy jej obecny narzeczony również planuje pozostać tym, kim jest teraz. Jesli nie, pewnie postać zmienię. Ale póki nie otrzymałam od niego odpowiedzi pozostaję przy tej postaci, którą tworzę teraz. Era nam wszystko komplikuje, nie jestem z niej zadowolona, bo już zaczęłam rozgrywać parę interesujących sesji, ale trudno. Jak trzeba, to trzeba. Na forum wciąż mogę być aktywna i przyczynić się w jakiś sposób do tworzenia fabuły tej gildii. Nie ma problemu.

Offline

 

#6 2009-03-13 16:12:56

eld

Faktorianin

9157095
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 24
Punktów :   
ID: 1285
Rasa: krasnolud
Profesja: kowal, nekromanta
Ranga w klanie: kowal

Re: NE, a faktoria

A ja powiem szczerze żeby nowa era była ze 100 lat w przód bo mam ciekawy pomysł na fabułę mojej postaci ;D

Offline

 

#7 2009-03-13 16:39:33

Selene

Faktorianin

7777207
Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 26
Punktów :   
ID: 780
Rasa: Ferray
Profesja: PianistkaŚpiewaczkaFlorystka
WWW

Re: NE, a faktoria

Własciwie okazuje się teraz, że faktycznie era będzie najpewniej sporo naprzód, zatem i postac moja raczej nie mogłaby jako śmiertelna jeszcze żyć. Trudno. Będe musiała stworzyć nową postać, ale w Faktorii zostaję i tak. Z tego, co wiem Ichalij zmienia postać, więc w ogóle ciągnąć to tak samotnie zupełnie jest bez sensu. Jeśli mi się uda, postać moja zostanie potomkinią rodu Glariuszenków i van Sathrenit, bo Ferray z pewnością będę grać dalej.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.svminefb.pun.pl www.crazytao.pun.pl www.n-w-u.pun.pl www.zonk.pun.pl www.ziomy3zkm.pun.pl