Forum faktorii handlowej Dominium Deis

Faktoria Handlowa Dominium Deis


#1 2008-12-23 16:45:26

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

I co dalej?

Witam wszystkich...

Na początek chciała bym wszystkich złożyć najserdeczniejsze życzenia. W pierwszej kolejności spełnienia marzeń, nawet tych najskrytszych, a w drugiej niewyczerpalnych zapasów weny twórczej, której mnie chyba ostatnio zabrakło, tak samo jak zapału.

Myślę, że koniec roku to odpowiedni czas by zastanowić się co dalej. Podstawowym pytaniem jest stwierdzenie czy w ogolę ciągniemy zabawę dalej, tym bardziej, że grubo od ponad miesiąca już kilka razy słyszałam, że sesja dla FH ma zacząć się już dziś wieczorem, a efektów jak nie ma, tak nie ma, chyba, że coś przegapiłam. Poprosiłam nawet Keriona aby na forum mg napisał, że potrzebujemy kogoś kto nam poprowadzi sesje, ale mg, który się zgłosił ma teraz problemy... jakie.. nie wiem.

Nie owijając zbytnio w bawełnę chciała bym abyście się wypowiedzieli co dalej. Uprzedzałam, że przed świętami będę praktycznie nie uchwytna, teraz czas na decyzje. Rozwiązujemy klan - bo w końcu to nie tylko moja "zabawka", ale od początku też i wasza - czy ciągniemy fabułe dalej, tym bardziej, że już pokazaliśmy, że razem potrafimy wiele namieszać.
Jeśli tak to czekam na konkretne propozycje, pomysły i tym podobne. Może jakaś plotka? Może wy namówicie jakiegoś mg na sesję? Może jeszcze coś lepszego wymyślicie?

Pozdrawiam serdecznie

Offline

 

#2 2008-12-23 17:06:49

Selene

Faktorianin

7777207
Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 26
Punktów :   
ID: 780
Rasa: Ferray
Profesja: PianistkaŚpiewaczkaFlorystka
WWW

Re: I co dalej?

Ja również ze swej strony składam wszystkim świąteczne życzenia, szczególnie tobie Nec, żebyś w końcu znalazła troszkę wytchnienia. Co do pomysłów... zastanowię się nad tym, ostatnio nieco zwątpiłam w Lunaroth, od tygodnia albo dwóch nie prowadzę żadnej ciekawej sesji, wczoraj pewien gracz kazał mi zacząć sesję, a kiedy rozpisałam sie na stronę A4 odpowiedział mi, ze owszem, napisałam ładnie, ale moja postać jest zbyt idealna i przesłodzona i on na to nie ma zamiaru odpisywać. Sami rozumiecie, ze już w ogóle zwątpiłam, także prosze nie zdziwcie się, jeśli wrócę do życia w Lunie za jakiś tydzień dopiero. Potrzebuję od Lunaroth odpoczynku, zdecydowanie tak.
Ja klanu rozwiązywac nie chcę i myślę, że i reszta członków Faktorii powie Ci Nec to samo, ale rzecz jasna tutaj każdy wypowie się za siebie. Uważam, ze jesteśmy zgraną grupą.
Konkretnego pomysłu jeszcze nie mam, wybaczcie.
Jeszcze raz Wesołych Świąt!

Offline

 

#3 2008-12-23 17:13:58

eld

Faktorianin

9157095
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 24
Punktów :   
ID: 1285
Rasa: krasnolud
Profesja: kowal, nekromanta
Ranga w klanie: kowal

Re: I co dalej?

Ja również życzę wszystkich wesołych świąt!
A co do Faktorii to myślę, że wątek należy kontynuować tylko dopiero po Nowym Roku bo wiele osób albo wyjeżdża teraz, albo ma dużo innych zajęć, więc i na sesje czasu nie będzie. Ja mam w sumie pomysł na plotkę, ale zgłoszę ją napewno po Świętach a być może po Nowym Roku. Mianowicie chodzi o: Wyprawe do Starego Imperium, mój klan krasnoludów wybiera się tam zaraz jak chętnych zgromadzi a tych wśród wojowników łaknących sesji pewnie nie zabraknie. Stąd też i Faktoria może się wybrać. Nawet byłoby to wskazane. Być może uda mi się namówić jakiegoś MG i zrobić to zamiast w plotkach to w pokoju sesyjnym, jako dwie grupy np.
1. Ci co przecierają szlak
2. Zapasy, materiały itp. wiadomo w podróżach do nowego świata zawsze znajdą się kupcy

Pozdrawiam wszystkich.

Offline

 

#4 2008-12-23 20:19:04

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: I co dalej?

Dziękuję Selen Kochana jesteś i nie ty jedna zwątpiłaś. Cóż... mamy ponoć potencjał to zostaje nam zawsze zabawa we własnym gronie

Eld, nie tylko ty chcesz się wyprawić do starego imperium, sesja poniekąd mogła by być zaklepana jakbym mogła tylko mg znaleźć, a każdy jest dziwnie zajęty.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2800728.pun.pl www.superanime.pun.pl www.thecrips.pun.pl www.europeistyka.pun.pl www.pamietnikiwampirow.pun.pl