Forum faktorii handlowej Dominium Deis

Faktoria Handlowa Dominium Deis


#1 2008-11-18 17:08:03

Aeldis

Faktorianin

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 12
Punktów :   

Informacje co do pewnej planowanej sesji

Na początek, słowem wstępu w OT. Niektórzy już zapewne wiedz, a inni jeszcze nie. Uzyskałem ( dzięki pomocy naszej kochanej Nec, i tu dziękuję jej bardzo ) pozwolenie, na wyprawę do Podziemia. Celem wyprawy ma być znalezienie i wydobycie adamantu, oraz kryształów. Sesję zgodził się ( przynajmniej wstępnie ) poprowadzić sam Kerion. Tak więc, proszę, aby każdy podpisał się pod spodem swoim postem, potwierdzając swój udział w sesji, albo też zgłosił chęć wzięcia w niej udziału bądź też wypisał się z niej ( jeśli już go zapisałem ) No, to tyle jeśli chodzi o OT, teraz wątek bardziej "ciekawy" .

* Aeldis, wszedłszy uprzednio do dużego pokoju na drugim piętrze w siedzibie faktorii, podszedł do Księgi. Wiedział dokładnie, co zrobić i napisać, był już po rozmowie z kim trzeba. Otworzył ja na nowej stronie, wziął do reki pióro, i zaczął pisać co trzeba. *

Drodzy faktorianie ! Już wkrótce, pod moim przewodnictwem, do Podziemia zostanie wysłana grupa śmiałków, celem znalezienia adamantu, i kryształów, aby zapewnić Kompanii Handlowej zyski! Sformułowałem już wstępną listę tych, którzy wezmą udział w wyprawie. Proszę was, aby każdy, kto chce wziąć jeszcze udział w wyprawie, bądź też zrezygnować, wpisał się poniżej.

Aeldis Eli'enn

* Kilka linijek pod tymi słowami był rozpisany przydział poszczególnych osób do określonych grup w czasie wyprawy, tym samym określając zadania dla każdego. *

Zwiadowcy: Drakin

Strażnicy: Aeldis (Równierz w roli przewodnika), Falpen, Eredin

Wsparcie medyczne: Yagahall, Sefia

Wsparcie w ewentualnej walce: Necrishia, Salabar, Eniaan

Rzemieślnicy: Eldaroth

Offline

 

#2 2008-11-18 19:21:02

Eniaan

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Informacje co do pewnej planowanej sesji

*Miał zażartować i postawić krzyżyk, ale widząc minę Aeldisa postanowił wpisać starannie Eniaan Thamius*

Offline

 

#3 2008-11-18 22:11:24

Kerion

Faktorianin

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 4
Punktów :   

Re: Informacje co do pewnej planowanej sesji

Hehe
Fajna sprawa widzieć tak sprawę z drugiej strony ^^ Dobrze, że nie bluzgacie na mnie Przynajmniej ja tego nie widzę

Offline

 

#4 2008-11-18 22:15:59

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: Informacje co do pewnej planowanej sesji

//Normalnie spam Panie Władco! My tu na poważnie o sesji rozmawiamy i doczekać się nie możemy, aż nam ją poprowadzisz, a ty nabijasz się cichaczem!

Offline

 

#5 2008-11-19 19:41:35

Salabar

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1
Punktów :   

Re: Informacje co do pewnej planowanej sesji

*Nie zwracając uwagi na offtop pewnych person (xP), podchodzi do księgi i czyta co też zostało tam nabazgrane... Kącik ust poszedł do góry i już sięgał po pióro gdy doczytał do końca... No i co teraz ma zrobić skoro już jest wpisany? Cóż... trza improwizować...*

Potwierdzam swój udział w wyżej wymienionej wyprawie.
Salabar

*Chciał jeszcze dopisać coś alla: "I nie mam zamiaru dźwigać kilofa!" ale się powstrzymał.*

Offline

 

#6 2008-11-30 11:01:56

Aeldis

Faktorianin

Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 12
Punktów :   

Re: Informacje co do pewnej planowanej sesji

// no co jest? nikt więcej ? ehh... dawać

Offline

 

#7 2008-12-01 21:28:22

Yagahall

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 24
Punktów :   

Re: Informacje co do pewnej planowanej sesji

Znowu trzeba tych wariatów pilnować żeby sobie czego cennego nie uszkodzili. A co mi tam...w podziemiach to chyba krety są najgorsze.* i wpisała bazgroląc jak to medyk..Yaga...a potem przekreśliła i napisała jeszcze raz...Yadźka

Offline

 

#8 2008-12-03 18:15:58

Sefia Caranish

Faktorianin

684539
Skąd: prawie Poznań;)
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 13
Punktów :   
ID: 639
Rasa: człowiek
Profesja: zielarz, alchemik

Re: Informacje co do pewnej planowanej sesji

*przyszła posłusznie we wskazane miejsce* Jestem i zgłaszam formalnie swoje uczestnictwo w planowanej wyprawie, w końcu ktoś musi Yag pilnować jak ona będzie próbowała upilnować całą resztę ;>

Offline

 

#9 2008-12-05 08:36:44

Falpen

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: Informacje co do pewnej planowanej sesji

*Podszedł do księgi, popatrzył, na listę. "Hmm Podziemia - Będzie wesoło" Pomyślał, po czym widząc że na straży miałby iść bez dłuższego zastanowienia podpis z adnotacją złożył* Falpen, na mnie możecie liczyć.

Offline

 

#10 2008-12-05 16:14:30

eld

Faktorianin

9157095
Zarejestrowany: 2008-11-22
Posty: 24
Punktów :   
ID: 1285
Rasa: krasnolud
Profesja: kowal, nekromanta
Ranga w klanie: kowal

Re: Informacje co do pewnej planowanej sesji

*Krasnolud przybył na miejsce niebawem, kiwną wszystkim głową, po czym sprawdził czy ma ze sobą cały swój ekwipunek, w tym jego podręczny zestaw rzemieślniczy, czyli dłuto, które już raz mu życie uratowało i młotek.*

//zgłaszam gotowość na sesję

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.2800728.pun.pl www.europeistyka.pun.pl www.superanime.pun.pl www.thecrips.pun.pl www.pamietnikiwampirow.pun.pl