Forum faktorii handlowej Dominium Deis

Faktoria Handlowa Dominium Deis

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2008-11-15 14:11:22

Eredin

Faktorianin

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 5
Punktów :   
ID: 1630
Rasa: Drakon
Profesja: Najemnik
Ranga w klanie: Handlarz

Sesja z kupcem do pokoju Sesyjnego

Dobra co wszyscy na to żeby sesje w kanałach z kupcem przenieś do pokoju sesyjnego ? Bo ciężko będzie złapać wszystkim na dany moment żeby sesje kontynuować a tak w ten sposób będzie szła do przodu... mogę powiedzieć Iv żeby napisała to w pokoju i ugadam z nią co i jak. To co mówicie ?

Offline

 

#2 2008-11-15 14:48:23

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: Sesja z kupcem do pokoju Sesyjnego

Tylko, że zobacz jak kontynuacja plotki idzie. jak krew z nosa. po miesiacu ze 3 tury. Wybacz, ale obawiam się, że nie ma to większego sensu. Ja nie mam czasu ostatnio aby pisac do kazdego z osobna, a Q nie zrobil jeszcze w klanie opcji wysylanie masowych listow.

Offline

 

#3 2008-11-15 14:59:22

Eredin

Faktorianin

Skąd: Bytom
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 5
Punktów :   
ID: 1630
Rasa: Drakon
Profesja: Najemnik
Ranga w klanie: Handlarz

Re: Sesja z kupcem do pokoju Sesyjnego

Ja się tym zajmę i będę przypominał każdemu o plotce... i ugadam z Iv żeby za zbyt długi brak postów dawała ujemne PK to powinno wszystkich zmotywować

Offline

 

#4 2008-11-15 15:06:52

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: Sesja z kupcem do pokoju Sesyjnego

Nie ma co bawić się w ujemne pk, tylko konsekwentnie - jest wiadomosc, czyli zostal delikwent powiadomiony. Dawać ture co dzien lub co dwa. Albo postac nie robi tury, albo mg kieruje nim i tyle. W koncu jestesmy w kanalach. Jakraz ktos nie odpisze to przeciez nic sie nie stanie. Nie uciekniemy niewiadomo gdzie. Gorzej jak bedzie walka. Najwyżej jego strata i mniej pu dostanie
Ale z drugiej strony biedna Iv. Czasem, aż mi szkoda ją wykorzystywać. Naprawdę wiele robi.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.kp.pun.pl www.skuterek-forum.pun.pl www.sbmtechniczna.pun.pl www.dragonballunbound.pun.pl www.lsokb.pun.pl