Forum faktorii handlowej Dominium Deis

Faktoria Handlowa Dominium Deis


#11 2008-11-18 15:58:49

Eniaan

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 5
Punktów :   

Re: Od was

Mhm, teraz już tak... Nie da się ściągnąć tej BD z servera? Bo na fora pl dało się, ale się nie dało jej edytować, żeby wszystko wrzucić w nowe phpbb

Offline

 

#12 2008-11-18 16:08:56

Eternal

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-17
Posty: 65553
Punktów :   
ID: 28
Rasa: Człowiek Imperialny
Profesja: Władca Nelarh
WWW

Re: Od was

Tutaj się nie da, nie mam dostępu do bazy danych ani do ftp.

Offline

 

#13 2008-11-19 23:05:56

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: Od was

ET... *robi ładne oczka* Ja nie chcę być zielona, tylko niebieska, o


edit:

Dobra, przyznaje się, że psuje, ale nie mogę popsuć do końca, bo nie mogę stworzyć Iv sama nowej rangi. Jak już wspominałam jest ona MG, który prowadzi cała fabułę gildii, ponieważ chciałam uniknąć samowolki. Zresztą uważam, że taki czynnik trzeci uatrakcyjnia. Uważam, że powinna mieć wgląd wszędzie, tym bardziej, ze na moje życzenie będzie prowadzić sesje, jak np ta z kupcem, na forum, bo widzę, że zagadacie tutaj codziennie, a więc będzie łatwiej przypilnować niż wysyłac do każdego kolejno wiadomość.
Roboczo proponuję nazwać ją Obserwatorem.

Dalej, prócz tego, że chcę być niebieska, schować mi o wszystkim i o niczym oraz dział do prowadzenia sesji poza Faktorią dla Faktorian i Wtajemniczonych.

Z góry błagam o wybaczenie, że Faktorianie nie mają wstępu do jednego pokoju, ale każdy wiedział sie na co pisze, gdy wstępował. Wiedział, że część fabuły jest dla poszczególnych, a i mogą się spodziewać, że w którejś wyprawie będą wykorzystani do poszukiwania zwoju, a nie nowego szlaku.

Chyba wsio.

ps. czemu ja dostaję wenę ok 1 w nocy? gdyby nie świadomość, że jutro mam koło i wypadało by na 11 dojechać do szkoły, nawet jeśli podaruję sobie znów zajęcia z wf, to fajne opisy pomieszczeń bym porobiła, bo nawet na cała pocztę odpisałam ^^ *dumna z siebie*
Ale kurcze.. będzie musiało to poczekać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.skuterek-forum.pun.pl www.sbmtechniczna.pun.pl www.kp.pun.pl www.ufw.pun.pl www.lsokb.pun.pl