Forum faktorii handlowej Dominium Deis

Faktoria Handlowa Dominium Deis

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-11-21 23:46:11

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

zadania do rozdania ;)

Ja nie obejmuje wszystkiego. Przydała by mi się lekka pomoc, tym bardziej, że na moje barki spadło kilka dodatkowych obowiązków. Jest nas sporo, więc liczę, że nie tylko z sesji będziecie korzystać.



Przede wszystkim potrzebny by był ktoś obeznany, który spisywał by ważne wydarzenia. Z chęcią ujrzała bym w niedalekiej przyszłości kronikę gildii. Aż tak często nie dzieją się rzeczy ważne, ale co jakiś czas fajnie by było gdyby historia w profilu FH się poszerzała o krótkie notki. Przykładowo można by się pochwalić ekskluzywnym zaproszenia na bal

Druga rzecz to prawo. Jest nas dużo. Zbliżamy się do 20, tym bardziej, że rozgrywam kolejne sesje o przyjęcie i wierzcie mi lub nie nie przyjmuje każdego jak leci. Czekam na jakieś propozycje. Warto spisać kilka zasad, których będziemy się trzymać, albo na których będziemy się opierać by potem ktoś nie poczuł się urażony, bo nie dostaje stale wypłaty, albo mniej niż inny. Albo może się tym zająć jedna osoba, albo po prostu przedyskutujmy co wg was jest ważne.

Offline

 

#2 2008-11-22 10:36:00

Eternal

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-17
Posty: 65553
Punktów :   
ID: 28
Rasa: Człowiek Imperialny
Profesja: Władca Nelarh
WWW

Re: zadania do rozdania ;)

1. Nie podskakiwać Gotowi/Etowi
2. Nie pożądać panelu ani rangi jego
3. Nie podważaj decyzji jego
4. Zawsze i wszędzie się z nim zgadzaj i popieraj go
5. Nigdy przenigdy nie marudź mu

To oczywiście żart, prawa.. Mówimy o fabularnych rozumiem?

Offline

 

#3 2008-11-22 11:33:16

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: zadania do rozdania ;)

Wiesz.. żart był by fajny jeśli obejmował by drugiego boga, a raczej boginie tego forum Kotku <foch>

W miarę możliwości tak, mówimy o fabularnych, typu poszanowanie i wspieranie sie nawzajem członków Faktorii i tym podobne. Robi się nas dużo. Pora wziąśc to wszystko w jakieś karby, bo nie chcę stracic panowania nad sytuacją.

Offline

 

#4 2008-11-22 15:25:38

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: zadania do rozdania ;)

Em... oO

Ja nie mówiłam, że szukamy nowego lokum, ale praw, na których wypadało by się choćby opierać, jeśli nie kurczowo trzymać.

Offline

 

#5 2008-11-22 15:55:36

Falpen

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-11-18
Posty: 18
Punktów :   

Re: zadania do rozdania ;)

Co do ilości osób to najwyżej będzie "przytulniej" - mi to tam nie przeszkadza :-)

Co do potrzebnej pomocy to na historyka się nie nadaję, i ogólnie narazie mam bardzo mało czasu - jak kilka spraw zakończę to bardziej skory będę.

Co do zasad to można by było jakieś testy przydatności wprowadzić (pewnie okażę się przy tym bezużyteczny :-)), ale nie wiem czy to dobry sposób, bo nie jestem zbyt mocno obeznany w rozgrywce fabularnej.

Offline

 

#6 2008-11-22 16:04:24

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: zadania do rozdania ;)

Jeśli chodzi o testy przyjęcia to już moja głowa by delikwenta jeśli mi się nie podoba to go do cna zniechęcić.

Kogoś dla kogo nie ma tu miejsca tak łatwo nie przyjmę, tym bardziej jeśli ma być tylko wojownikiem. Musi się nieźle wykazać

Ale konkrety, bo inaczej sama zacznę wymyslać co gdzie komu i za ile, a to juz moze się nie spodobać.

Offline

 

#7 2008-11-24 13:01:29

Sefia Caranish

Faktorianin

684539
Skąd: prawie Poznań;)
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 13
Punktów :   
ID: 639
Rasa: człowiek
Profesja: zielarz, alchemik

Re: zadania do rozdania ;)

Przecie my w tej kamienicy nie mieszkamy tylko się spotykamy z tego, co wiem;)

Offline

 

#8 2008-11-24 13:56:54

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: zadania do rozdania ;)

No właśnie ja też wychodzę z założenia spotkań... JEśli Władca chce to groszem sypnąc może. Ale fakt faktem nadal są potrzebne persony do spisywania od czasu do czasu tego co sie dzialo, np wspomniec o zaproszeniu na bal, bo to wazne, moze o sesji z poszukiwaniami kupca jak w koncu dojdzie do skutku i bedzie fajna... albo co podobnego?

No i prawa. Widać, że trzeba będzie się zabawić w dyktature.

Offline

 

#9 2008-11-26 22:35:22

Necrii

Przywódca

Zarejestrowany: 2008-10-14
Posty: 79
Punktów :   

Re: zadania do rozdania ;)

LUDU. Błagam. Beż spamu. To nie temat do tego. Prosiłam was o pomoc. Widzę, że jak ja jej potrzebuje to nie ma nikogo. Dziękuje.

Offline

 

#10 2008-12-19 07:52:36

Yagahall

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2008-11-12
Posty: 24
Punktów :   

Re: zadania do rozdania ;)

Wyjeżdżam na drugi koniec świata z małą szansą na dostęp do neta, więc już teraz życzę wam wszystkim Wesołych Świąt, choć zawsze mnie zastanawia jak ta wesołość ma się przejawiać:) Ale co tam..leniuchujecie do woli, obżerajcie się ile wlezie..zawsze jakieś ziółka się znajdą. I uprzejmie proszę za mną tęsknić:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lsokb.pun.pl www.dragonballunbound.pun.pl www.kp.pun.pl www.sbmtechniczna.pun.pl www.ufw.pun.pl